Kalinić dodao i asistenciju

Pogoci Kalinića i Brozovića u prijateljskim pobjedama

07.08.2017.

Fiorentina je u nedjelju svladala njemački Wolfsburg, dok je Inter bio bolji od španjolskog Villarreala.

U pripremnim utakmicama za novu sezonu, Fiorentina je snage odmjerila i s Wolfsburgom te je pobijedila 2:0, uz važan doprinos napadača Vatrenih Nikole Kalinića.

Kalinić je u 38. minuti dobro reagirao ispred Wolfsburgovog vratara za vodstvo svoje momčadi, da bi u 51. minuti ostavio loptu za precizan udarac Chiese s ruba kaznenog prostora.

Hrvatskog je reprezentativca sredinom drugog poluvremena zamijenio Babacar, a tada je Rebić ušao s klupe umjesto Zekhninija.

Inter je pak svladao Villarreal 3:1, a nakon pogodaka Edera i Jovetića s jedne te Soldada s druge strane, Marcelo Brozović postavio je konačni rezultat u 90. minuti utakmice.

Brozović je odigrao drugo poluvrijeme, a Ivan Perišić igrao je od početka susreta te ga je u 72. minuti zamijenio Barbosa.