Slijedi novi prijateljski susret

Mlade Hrvatice poražene kod BiH

24.08.2017.

U Zenici je odigrana prva od dvije prijateljske utakmice hrvatske ženske reprezentacije do 17 godina protiv domaćina, Bosne i Hercegovine.

U-17: BOSNA I HERCEGOVINA - HRVATSKA 2:1 (1:0)
Prijateljska utakmica, Zenica.

Strijelci: 1:0 - Krajšumović (26'), 1:1 - Kurkutović (46'), 2:1 - Lukić (63')

Hrvatska: Adamović, Mikinac, Zovak, Pavičić, Bračul (od 34' Previšić), Kurkutović, Lucić (od 68' Kovač), Gegollaj (od 57' Stančić), Petarić (od 76' Kalaj), Miočinović (od 57' Vego), Dugandžić (od 41' Martinović). Izbornica: T. Nemčić.

Mlade Hrvatice pod vodstvom izbornice Tihane Nemčić poražene su 2:1 u prvom prijateljskom gostovanju kod odgovarajuće selekcije Bosne i Hercegovine u Zenici.

Domaće su reprezentativke povele preko Krajšumović u 26. minuti dvoboja, dok je u 46. minuti na 1:1 poravnala Kurkutović.

Pobjedu bosanskohercegovačkoj selekciji osigurala je Lukić u 63. minuti susreta, a novi je ogled ovih ekipa za uzrast do 17 godina zakazan za 25. kolovoza s početkom u 10:00.