Prijateljski ogled mlade reprezentacije

Remi Hrvatske U-21 kod Austrije

04.09.2017.

Nakon kvalifikacijske pobjede u Moldovi, mlada reprezentacija Hrvatske odradila je i prijateljski okršaj s Austrijancima.

U-21: AUSTRIJA - HRVATSKA 1:1 (1:0)
Prijateljska utakmica, Hartberg.

Strijelci: 1:0 - Jakupović (1'), 1:1 - Ćorić (65')

Hrvatska: Šemper (od 46' Letica), Karačić (od 60' Borevković), Pongračić (od 18' Bosančić), Katić, Šunjić, Brekalo, Balić, Jakoliš, Ivanušec, Vrljičak, Bašić (od 60' Ćorić, od 73' Sosa). Izbornik: N. Gračan.

Hrvatska U-21 odigrala je neriješenih 1:1 s domaćinom Austrijom u susretu koji je trebao biti odigran u Gleisdorfu, no zbog poplavljenog je terena prebačen u Hartberg.

Austrijanci su poveli nakon samo 14 sekundi igre preko Jakupovića, da bi poravnanje osigurao Ćorić iz slobodnog udarca u 65. minuti, samo pet minuta po svom ulasku u igru. No, ubrzo je morao napustiti teren zbog ozljede.

Izabranici Nenada Gračana kvalifikacije nastavljaju 5. listopada kod kuće protiv Bjelorusije.