Uoči puta u Dohu

Hrvatska U-19 odradila pripremni susret u Mihovljanu

20.09.2017.

Izabranici Roberta Jarnija sastali su se u Zagorju sa selekcijom Krapinsko-zagorske županije i domaćim NK Rudarom.

Nacionalna selekcija do 19 godina starosti, pod vodstvom izbornika Roberta Jarnija, u četvrtak putuje u Dohu na Four Nations Cup, a u srijedu je odigrala prijateljski susret u kojemu je prvo poluvrijeme odmjeravala snage sa selekcijom Krapinsko-zagorske županije, a drugi protiv domaćeg NK Rudara, momčadi iz Mihovljana.

Hrvatska je zaigrala u sastavu Matijašić, Lišnić, Briški, Gjira, Vukmanić, Šantek, Hanuljak, Črnko, Perić-Komšić, Ivić i Šiljić, a još su nastupili Pandur, Pranjić, Čolina, Lepinjica, Dolček, Baturina, Mulac, Svetić i Skorup.

Za 1:0 pogodio je Smrekar u 22. minuti utakmice, dok je Hrvatskoj U-19 izjednačenje na konačnih 1:1 donio Mulac u 52. minuti.

Jarnijevi će izabranici na Four Nations Cupu igrati protiv Japana, Australije i domaćina Katara.