Novi pogodak napadača Vatrenih

Čop započeo preokret Standarda, Livaja asistirao za pobjedu u derbiju

24.09.2017.

Nakon što je pod tjednom zatresao mrežu u Belgijskom kupu, Duje Čop u nedjelju je bio precizan i u prvenstvenoj utakmici.

Standard iz Liegea ugostio je u osmom kolu belgijske lige Lokeren, a gosti su poveli u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena preko Benchaiba.

U 52. minuti izjednačio je napadač Vatrenih Duje Čop, pogotkom glavom na prvoj vratnici, a za pobjedu Standarda 2:1 precizan je bio M'Poku u prvoj minuti sudačke nadoknade drugog poluvremena.

Čop je odigrao cijelu utakmicu, kao i Jakov Filipović u obrani Lokerena. Mario Tičinović nije bio u konkurenciji za sastav gostiju zbog ozljede.

Marko Livaja asistirao je za pobjednički pogodak AEK-a protiv prvaka Olympiakosa. Atenjani su pobijedili 3:2, a hrvatski je napadač u 90. minuti pronašao Mantalosa na drugoj vratnici za sva tri boda.

Time je AEK dovršio veliki preokret nakon 0:2 i zadržao vodstvo na tablici, a Livaja je u igru ušao na poluvremenu.