Izvrstan Lovren protiv Man Uniteda

Sjajan gol Rebića za pobjedu Eintrachta

14.10.2017.

Pod vodstvom Nike Kovača, Eintracht Frankfurt i ove je godine startao u Bundesligi iznad očekivanja te je na gostovanju kod Hannovera upisao vrijednu pobjedu.

Junak pobjede koja je Eintracht barem privremeno podigla na izvrsno šesto mjesto bundesligaškog poretka bio je Ante Rebić koji je u 89. minuti utakmice izvrsno pucao s dvadesetak metara i pogodio donji kut protivničkog gola za pobjedu gostiju od 2:1.

U popodnevnim utakmicama Bundeslige, 90 minuta odradio je Andrej Kramarić u remiju Hoffenheima protiv Augsburga (2:2).

Vrlo zapažen nastup imao je reprezentativni stoper Dejan Lovren koji je odigrao cijelu utakmicu između Liverpoola i Manchester Uniteda. Lovren je bio jedan od najboljih igrača na susretu koji je završio bez pobjednika (0:0), a hrvatski reprezentativac izvrsno je zaustavio najboljeg strijelca Premiershipa ove sezone, Romelua Lukakua

West Ham kojeg vodi Slaven Bilić ostao je bez dva boda u 85. minuti kada je Chris Wood zabio izjednačujući gol za Burnley. Bilićeva momčad veći je dio utakmice igrala s igračem manje, u 27. minuti Andy Carroll zaradio je drugi žuti karton.