Nastavio ligaški niz

Marko Livaja postigao novi pogodak za AEK

04.12.2017.

U nedjelju je grčki AEK zadržao vodstvo u grčkom prvenstvu, uz novi pogodak Marka Livaje u žuto-crnom dresu.

Hrvatski napadač Marko Livaja nastavio je postizati pogotke u grčkom nogometnom prvenstvu. Njegov AEK gostovao je kod Levadiakosa u sklopu 13. kola te pobijedio 2:0, a Livaja je osigurao prvi, vodeći pogodak.

Precizan je bio u 52. minuti, okončavši akciju svoje momčadi prebacivši iz blizine domaćeg vratara. Konačni je rezultat postavio Araujo u 66. minuti utakmice.

Livaja je igrao do 88. minute, kada ga je zamijenio Ajdarević. Pogodak Levadiakosu bio mu je već peti u posljednja četiri prvenstvena ogleda, a dva je ove sezone dodao u Europskoj ligi, protiv bečke Austrije.

AEK vodi na tablici s 27 bodova, ispred Milićevog Olympiakosa s 26 te Leovčevog PAOK-a s 25.