Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

HNS

Podrška 18 županijskih saveza

Davor Šuker jedini
kandidat za
predsjednika HNS-a

12.12.2017.
Davor Šuker jedini kandidat za predsjednika HNS-a
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS

Danas je u Zagrebu održana sjednica Izborne komisije na kojoj su donesene odluke o kandidatu za predsjednika Hrvatskog nogometnog saveza te kandidatima za članove Izvršnog odbora HNS-a.

Izborna Skupština HNS-a bit će održana 22. prosinca 2017. godine u hotelu Sheraton u Zagrebu, a uoči Skupštine održana je sjednica Izborne komisije HNS-a.

Izborna komisija je utvrdila da je Davor Šuker jedini kandidat za predsjednika HNS-a te da ispunjava sve uvjete za kandidaturu.

Šukera je za predsjednika Saveza kandidirao Zagrebački nogometni savez, a kandidaturu su podržali NS Bjelovarsko-bilogorske županije, NS Brodsko-posavske županije, NS Istarske županije, NS Karlovačke županije, NS Koprivničko-križevačke županije, NS Krapinsko-zagorske županije, NS Ličko-senjske županije, Međimurski nogometni savez, NS Osječko-baranjske županije, NS Požeško-slavonske županije, NS Primorsko-goranske županije, NS Sisačko-moslavačke županije, NS Šibensko-kninske županije, ŽNS Varaždin, NS Virovitičko-podravske županije, NS Vukovarsko-srijemske županije i NS Zagrebačke županije.

Unatoč medijskim napisima, Izborna komisija utvrdila je kako u Savez nije pristigla kandidatura Darija Šimića.

Nadalje, Izborna komisija je utvrdila popis kandidata koji ispunjavaju uvjete za kandidaturu za članove Izvršnog odbora HNS-a:

1. Željko Biondić (ŽNS Ličko-senjski)
2. Đuro Bukvić (ŽNS Virovitičko-podravski)
3. Nenad Črnko (ŽNS Zagrebački)
4. Marko Erceg (ŽNS Splitsko-dalmatinski)
5. Dubravko Galović (ŽNS Brodsko-posavski)
6. Nenad Horvatić (ŽNS Varaždinski)
7. Davor Ivić (ŽNS Sisačko-moslavački)
8. Mato Kljajić (ŽNS Međimurski)
9. Ante Kulušić (ŽNS Šibensko-kninski)
10. Josip Kuterovac (ŽNS Vukovarsko-srijemski)
11. Drago Lucić (ŽNS Požeško-slavonski)
12. Robert Markulin (ŽNS Koprivničko-križevački)
13. Stjepan Merkaš (ŽNS Krapinsko-zagorski)
14. Damir Mišković (ŽNS Primosko-goranski)
15. Slavko Prišćan (ŽNS Bjelovarsko-bilogorski)
16. Viktor Prtenjača (ŽNS Zadarski)
17. Tomislav Svetina (ZNS)
18. Ile Topuzović (ŽNS Dubravko-neretvanski)
19. Ante Vučemilović-Šimunović (ŽNS Osječko-baranjski)

Još vijesti

Sljedeća utakmica

Hrvatska - Engleska

12.10.2018.

Rujevica, Rijeka