Vrlo lijepi potezi Vatrenih

Modrić strijelac u golijadi, bundesligaški prvijenac Pjace

21.01.2018.

Luka Modrić, kapetan Vatrenih, dao je doprinos uvjerljivom slavlju Real Madrida, a Marko Pjaca postigao je premijerni ligaški pogodak za Schalke.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić upisao se u listu strijelaca svog Real Madrida u visokoj domaćoj prvenstvenoj pobjedi nad Deportivom iz La Corune.

Kraljevski je klub slavio 7:1, a Modrić je u 68. minuti postigao vrlo lijep pogodak odmjerenim udarcem s ruba kaznenog prostora.

Preostale pogotke za Real Madrid postigli su dvostruki strijelci Nacho, Bale i Ronaldo, a Modrića je u 76. minuti zamijenio Mateo Kovačić.

Marko Pjaca upisao je svoj prvijenac u natjecateljskoj utakmici Schalkea, gdje provodi proljeće na posudbi iz Juventusa. Schalke je pred svojim navijačima remizirao 1:1 s Hannoverom.

Igrala se 16. minuta kada je Pjaca u kaznenom prostoru prevario svog čuvara i zatresao mrežu za vodstvo, a u samoj završnici dvoboja Fullkrug je gostima osigurao bod.

Pjaca je igrao do 56. minute, kada ga je zamijenio Embolo. Josip Elez ostao je među pričuvama Hannovera.