Uspjesi Caena i Fiorentine

Santini također realizirao kazneni udarac, Badelj asistirao za pobjedu

04.02.2018.

Ivan Santini u nedjelju se pridružio Andreju Kramariću i Duji Čopu, strijelcima iz kaznenih udaraca, a Milan Badelj odigrao je jednu od ključnih uloga u pobjedi Fiorentine.

Caen je u 24. kolu francuskog prvenstva ugostio Nantes i pobijedio 3:2, a u listu strijelaca ponovno se upisao i hrvatski napadač Ivan Santini.

Bammou je doveo Nantes u vodstvo u 31. minuti, a samo četiri minute poslije Santini je bio precizan s bijele točke za izjednačenje na 1:1. U nastavku je Da Silva postigao dva pogotka za Caen, Bammou još jedan za Nantes, te su sva tri boda ostala domaćinu.

Santini se tako priključio Andreju Kramariću i Duji Čopu, koji su ovog vikenda realizirali kaznene udarce za Hoffenheim i Standard, a odigrao je cijelu utakmicu.

U 23. kolu Serie A Fiorentina je slavila na gostovanju kod Bologne 2:1, a reprezentativni vezni igrač Milan Badelj asistirao je u 71. minuti Chiesi za pobjednički pogodak.

Badelj je također igrao od prve do posljednje minute.