Impresivna predstava u finalu

Veterani Neretve prvaci Hrvatske!

19.02.2018.

U Rovinju je ovoga vikenda održano 16. dvoransko prvenstvo veterana HNS-a u organizaciji Komisije za veteranski nogomet Izvršnog odbora HNS-a.

Momčad veterana Neretve iz Metkovića zasluženo je osvojila prvo mjesto na 16. dvoranskom prvenstvu veterana. Metkovci su u finalu s uvjerljivih 7:0 svladali VNK Lokomotivu Fimatosport iz Zagreba i tako po prvi puta osvojili prestižnu titulu u veteranskom nogometu.

Treće mjesto osvojili su veterani GOŠK-Jug Veteran 79 iz Dubrovnika, pobjedom od 3:2 nad momčadi Jadran Poreč nakon udaraca sa sedam metara; u regularnom dijelu bilo je 1:1.

Najbolji igrač turnira je Sergej Jakirović iz pobjedničke momčadi, najbolji vratar je Marijo Švigir iz VNK Lokomotiva Fimatosport Zagreb, dok je najbolji strijelac Dalibor Vokić iz porečkog Jadrana s osam postignutih pogodaka.