Svržnjak zatresao mrežu

Hrvatska U-17 remizirala sa Srbijom

22.02.2018.

Hrvatska reprezentacija do 17 godina u drugom je ogledu u Staroj Pazovi odigrala neriješenih 1:1.

U-17: SRBIJA - HRVATSKA 1:1 (0:0)
Prijateljska utakmica, Stara Pazova.

Strijelci: 0:1 - Svržnjak (49'), 1:1 - Radmanovac (62')

Hrvatska: Žiger (od 41' Dubrović), Iličić, Kuprešak, Čuić (od 48' Mionić), Marin, Jenjić (od 48' Krizmanić), Liber (od 73' Julardžija), Svržnjak (od 73' Šarić), Zdunić (od 48' Brnić), Hodak, Škaričić. Izbornik: P. Krpan.

Nakon poraza u prvoj ovotjednoj prijateljskoj utakmici (0:2) sa Srbijom, hrvatska nacionalna selekcija u uzrastu do 17 godina u drugom je ogledu u Staroj Pazovi remizirala sa svojim domaćinima.

Izabranici Petra Krpana poveli su u 49. minuti igre preko Svržnjaka, a konačnih 1:1 postavio je Radmanovac desetak minuta kasnije.

Hrvatska U-17 ugostit će od 9. do 15. ožujka turnir Elitnog kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo, na kojemu će protiv Belgije, Švedske i Cipra tražiti plasman u samu završnicu.