Pobjeda u Mladini

Hrvatska U-18 ponovno nadjačala Velšane

23.03.2018.

Hrvatska U-18 u Mladini je još jednom svladala vršnjake iz Walesa, ovoga puta rezultatom 2:1.

U-18: HRVATSKA - WALES 2:1 (1:1)
Prijateljska utakmica, Mladina.

Strijelci: 1:0 - B. Šutalo (27'), 1:1 - Spence (40'), 2:1 - Dolček (81')

Hrvatska: Klemenčić, Hlevnjak, Batinić (od 45' Kreković), J. Šutalo (od 57' Radić), Baturina (od 57' Šego), Pršir (od 57' Blagajić), Dolček, Resler (od 45' Hanuljak), Viduka (od 57' Bajić), Martinović (od 32' Palaversa), B. Šutalo (od 57' Išesagi). Izbornik: R. Jarni.

U Mladini je odigrana druga ovotjedna prijateljska utakmica između nacionalnih selekcija Hrvatske i Walesa za uzrast do 18 godina.

Prije dva dana u Vrbovcu Jarnijevi su izabranici slavili 3:0, dok su u Mladini poveli pogotkom B. Šutala u 27. minuti.

Nedugo prije kraja prvog dijela za izjednačenje je pogodio Spence, da bi pobjedu mladim Hrvatima - koji su zbog isključenja Palaverse susret završili s desetoricom - donio Dolček u završnici drugog poluvremena pogotkom za 2:1.