Dva pogotka i asistencija

Brozović i Perišić potvrdili pobjedu Intera

17.04.2018.

Nogometaši Intera u utorak su ugostili Cagliari i pobijedili 4:0, a "točku na i" stavili su hrvatski reprezentativci Marcelo Brozović i Ivan Perišić.

Inter je Cagliari dočekao u sklopu 33. kola talijanskog prvenstva, a za vodstvo se već u trećoj minuti pobrinuo Joao Cancelo.

Na 2:0 povisio je Icardi početkom drugog poluvremena, a igrala se 60. minuta kada je vezni igrač Vatrenih Marcelo Brozović osvojio loptu na rubu kaznenog prostora, prevario svog čuvara i odmjerenim udarcem svladao gostujućeg vratara.

U samoj završnici, Brozović je iz slobodnog udarca poslužio Ivana Perišića, koji s ruba šesnaesterca pronalazi put do mreže za konačnih 4:0.

Brozović i Perišić utakmicu su započeli u početnoj postavi crno-plavih te su igrali do samog kraja dvoboja.

Na tablici Serie A Inter je preskočio Romu i Lazio te uz dva boda i utakmicu više drži treće mjesto.