Razvojni turnir u Zenici

BiH u završnici svladala Hrvatsku U-16

18.04.2018.

Hrvatska ženska reprezentacija do 16 godina otvorila je Uefin razvojni turnir u Zenici susretom protiv selekcije domaćina, Bosne i Hercegovine.

U-16: BOSNA I HERCEGOVINA - HRVATSKA 2:1 (1:1)
Uefin razvojni turnir, Zenica.

Strijelci: 0:1 - Miočinović (30'), 1:1 - Mujkić (38'), 2:1 - Haračić (80')

Hrvatska: Mandić, Previšić, Pranješ, Domazet (od 41' Kalaj), Verbanac (od 59' Knežević), Šipoš (od 41' Gajić), Lucić, Martinović (od 41' Šabašov), Petarić, Miočinović (od 66' Jović), Mišković. Izbornica: T. Nemčić.

U prvom kolu Uefinog razvojnog turnira u Zenici, Bosna i Hercegovina U-16 svladala je izabranice Tihane Nemčić rezultatom 2:1, premda su mlade Hrvatice povele nakon pola sata igre.

Tada je precizna bila Miočinović, a dvije minute prije odlaska na odmor Mujkić reprezentaciji domaćina donosi izjednačenje na 1:1.

Za pobjedu Bosne i Hercegovine pogodila je Haračić na samom kraju drugog poluvremena (2:1). U drugom kolu Hrvatska U-16 igra protiv Azerbajdžana, u petak, 20. travnja s početkom u 14:00, također u Zenici.