Izjednačenje u završnici

Modrićev udarac i Ronaldov dodir spasili bod Realu

19.04.2018.

Nogometaši Real Madrida remizirali su u srijedu navečer s Athleticom iz Bilbaa, a za pogodak domaćina zaslužan je i kapetan Vatrenih Luka Modrić.

U sklopu 33. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je ugostio Athletic Bilbao, a gosti su vodili od 14. minute pogotkom Williamsa.

Tih 0:1 stajalo je na semaforu sve do 87. minute, kada je Luka Modrić uputio prizeman udarac s ruba kaznenog prostora, a Ronaldo je dodirnuo loptu koja je odsjela u mreži za konačnih 1:1.

Modrić je igrao od početka do kraja utakmice, dok je Mateo Kovačić ostao među pričuvama Kraljevskog kluba.

Real Madrid na tablici Primere drži treće mjesto, s 15 bodova manje od Rakitićeve Barcelone, i tri manje (uz utakmicu više) od Vrsaljkovog Atletico Madrida.