Drugo pretkolo Lige prvaka

Dinamo stekao veliku prednost protiv Hapoela

25.07.2018.

Nogometaši zagrebačkog Dinama stekli su veliku prednost u prvoj utakmici drugog pretkola Lige prvaka, pobijedivši kod kuće Hapoel Beer Shevu 5:0.

Hrvatski prvak započeo je svoj kvalifikacijski put u Ligi prvaka uvjerljivom pobjedom na svom Maksimiru nad prvakom Izraela.

Za prva su dva pogotka zagrebačke momčadi zaslužni bili Hajrović i Oršić sredinom prvog poluvremena, da bi Ademi u prvim petnaestak minuta drugog dijela s dva svoja pogotka povisio na 4:0.

Konačnih 5:0 postavio je Hodžić desetak minuta prije kraja utakmice.

Uzvratna utakmica u Izraelu na rasporedu je u utorak, 31. srpnja, s početkom u 19:00 sati po hrvatskom vremenu.

Ukupni pobjednik susreta Dinama i Hapoela igrat će u trećem pretkolu protiv boljeg iz susreta Astane i Midtjyllanda, a Kazahstanci iz prve utakmice na domaćem terenu u Dansku donose prednost 2:1.