Prvo kolo Serie A

Novi pogodak Marija Pašalića za Atalantu

21.08.2018.

Momčad Atalante ostvarila je zasad najuvjerljiviju pobjedu prvog kola talijanskog prvenstva, a svoj je obol dao i hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

U svom prvom nastupu u novom izdanju Serie A, Atalanta je kod kuće pobijedila Frosinone 4:0, a strijelac trećeg pogotka za domaćine bio je Mario Pašalić.

Igrala se 61. minuta kada je Gomez uposlio hrvatskog veznjaka na drugoj vratnici, koji iz blizine posprema loptu u mrežu. Gomez je postigao prvi i posljednji pogodak Atalante, a drugi je bio djelo Hateboera.

Pašalić je igrao do 81. minute, kada ga je zamijenio Pessina, dok je u početnoj postavi Frosinonea igrao Stipe Perica, do 82. minute.

Svoj je prvijenac za Atalantu Pašalić upisao na nedavnom europskom gostovanju kod Hapoela iz Haife.