Tri Hrvata u početnoj postavi

Perišić postigao prvi ovosezonski gol Intera

27.08.2018.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić postigao je prvi ovosezonski pogodak u Serie A, protiv Torina, a Inter je pritom osvojio bod.

Inter i Torino remizirali su u drugom kolu talijanskog nogometnog prvenstva (2:2), a u početnom sastavu domaćina bila su sva trojica hrvatskih nogometaša - Ivan Perišić, Marcelo Brozović i novopridošli Šime Vrsaljko.

Već u sedmoj minuti Inter je poveo upravo preko Perišića, koji vrlo lijepim udarcem iz kaznenog prostora, a potom je De Vrij glavom povisio na 2:0.

Međutim, Torino se u drugom poluvremenu vratio i pogocima Belottija i Meitea osigurao podjelu bodova.

Perišić i Brozović odigrali su cijelu utakmicu za Inter, dok je Vrsaljko igrao do 71. minute, kada ga je zamijenio Balde.