Uspjesi Intera i Fiorentine

Brozović u nadoknadi za pobjedu, strijelac i Pjaca

23.09.2018.

Hrvatski reprezentativci Marcelo Brozović i Marko Pjaca upisali su se u subotu u liste strijelaca Serie A, pri čemu je Pjaca postigao vodeći pogodak Fiorentine, a Brozović pobjedonosni pogodak za Inter.

Inter je gostovao kod Sampdorije, a početnih 0:0 na semaforu je stajalo sve do četvrte minute sudačke nadoknade vremena.

Tada je lopta ubačena s lijeve strane stigla do Marcela Brozovića na desnoj strani kaznenog prostora, koji iskosa pogađa za sva tri boda svoje momčadi.

Brozović je odigrao cijelu utakmicu, Ivan Perišić je u 60. minuti zamijenio Politana, dok Šime Vrsaljko nije nastupio zbog ozljede.

Fiorentina je pred svojim navijačima pobijedila SPAL 3:0, a nakon 18 minuta igre domaćina je u vodstvo doveo Marko Pjaca, reagiravši na odbijenu loptu i poslavši je u mrežu.

Preostala su dva pogotka postigli Milenković i Chiesa, a Pjaca je igrao do 77. minute, kada je mjesto prepustio Eyssericu. Lorenco Šimić nastupio je za SPAL od 58. minute, zamijenivši Vicarija.