Pobjeda Anderlechta, remi CSKA

Ivan Santini i Nikola Vlašić postigli nove pogotke

23.09.2018.

Ivan Santini u nedjelju je započeo preokret Anderlechta protiv Standarda, dok je Nikola Vlašić osigurao moskovskom CSKA bod u gradskom derbiju sa Spartakom.

Anderlecht je dočekao Standard iz Liegea u sklopu osmog kola belgijskog prvenstva, a gosti su poveli preko Djenepa na samom kraju prvog poluvremena.

Izjednačenje je domaćinu donio hrvatski napadač Ivan Santini u 72. minuti, vrlo lijepim volejem s desne strane kaznenog prostora u suprotni kut, a preokret je dovršio Sanneh u sudačkoj nadoknadi vremena.

Santini je odigrao cijelu utakmicu, kao i Antonio Milić, koji je u prvom dijelu zaradio žuti karton.

Gradski okršaj CSKA i Spartaka u osmom kolu ruskog prvenstva završio je bez pobjednika, neriješenim rezultatom 1:1, pri čemu je Spartak osigurao prednost nakon pola sata igre, zahvaljujući Fernandu.

Bod je svojoj momčadi donio mladi hrvatski veznjak Nikola Vlašić, samo nekoliko dana nakon što je donio i bod u Ligi prvaka kod Viktorije iz Plzena. Vlašić je ovoga puta pogodio u 63. minuti, odmjerenim udarcem s ruba kaznenog prostora.

Vlašić je igrao od početka do kraja utakmice, a Kristijan Bistrović nije kandidirao za sastav zbog ozljede.