Pobjeda nad Spartakom iz Trnave

Tri od tri: Dinamo slavio i u Slovačkoj

25.10.2018.

Nogometaši zagrebačkog Dinama pobijedili su u četvrtak Spartak iz Trnave 2:1 te zadržali savršen učinak u Skupini D Europske lige.

Nakon pobjeda nad Fenerbahčeom (4:1) i Anderlechtom (2:0), hrvatski je prvak u trećem kolu natjecanja po skupinama Europske lige gostovao kod slovačkog Spartaka iz Trnave.

Domaćin je poveo u 32. minuti preko Ghorbanija te se s tih 1:0 otišlo na odmor, da bi Zagrepčani u drugom poluvremenu režirali preokret.

Gavranović je u 64. minuti spretno reagirao za izjednačenje, a u 77. minuti Oršić iz drugog pokušaja šalje loptu u mrežu za Dinamovu pobjedu 2:1.

U drugoj utakmici trećeg kola Skupine D Anderlecht i Fenerbahče remizirali su 2:2 te Modri vode na tablici sa svih devet bodova, a za dva tjedna dočekuju Spartak na svom terenu.