Četiri pogotka u domaćoj mreži

Futsal: Hrvatska pobijedila u prvom dvoboju s Izraelom

29.10.2018.

U prvom od dva ovotjedna susreta u Beer Shevi, hrvatska malonogometna reprezentacija pobijedila je nacionalnu selekciju Izraela rezultatom 4:0.

Hrvatska reprezentacija u futsalu ovog tjedna gostuje u Izraelu, a u prvoj od dvije planirane utakmice svladala je domaćine 4:0. Unatoč borbenom otporu Izraelaca i brzoj igri, do izražaja je naposljetku došla hrvatska kvaliteta.

Lijepe hrvatske akcije za pogotke dva je puta zaključio Marinović, te jednom Horvat u prvom poluvremenu, da bi u nastavku "točku na i" stavio Sekulić.

Boje hrvatske reprezentacije u Beer Shevi brane Bašković, Perić, Mataja, B. Gašpar, Jelovčić, Marinović, Kazazić, Matošević, Suton, Luketin, Čekol, M. Gašpar, Horvat i Sekulić, a druga je utakmica na rasporedu već u utorak, 30. listopada s početkom u 14:00 sati.