Malonogometna Liga prvaka

Sporting također svladao hrvatskog prvaka

16.11.2018.

Momčad Novo Vrijeme Apfel upisala je u petak drugi poraz u Elitnom kolu Lige prvaka, također od domaćeg, portugalskog predstavnika.

Nakon što su u uvodnom nastupu na turniru u Lisabonu morali čestitati Benfici, nogometaši hrvatskog malonogometnog prvaka u drugom su se kolu sastali s domaćinom i prošlosezonskim finalistom, Sportingom.

Portugalci su preko Caryja i Dieguinha već u prve četiri minute stekli dva pogotka prednosti, a potom su Vinicius i Aparecido povisili na 4:0, rezultat s kojim se otišlo na odmor.

U drugom je poluvremenu Sporting postigao još dva pogotka, zahvaljujući Ericku i Dieguinhu, te je semafor naposljetku pokazivao 6:0.

U drugom ogledu drugog kola Benfica je pobijedila ruski Sibirjak 4:2 te će Benfica i Sporting u nedjelju u izravnom okršaju odlučivati o plasmanu na Final Four, dok će Novo Vrijeme Apfel premijerne bodove tražiti upravo protiv Rusa. Ta je utakmica na rasporedu u 18:00 sati.