Pogoci hrvatskih napadača

Kramarić strijelac i asistent, Kalinić poveo Atletico prema pobjedi

08.12.2018.

Andrej Kramarić bio je ključni igrač Hoffenheima u osvajanju boda kod Wolfsburga, dok je Nikola Kalinić načeo mrežu Alavesa za pobjedu Atletico Madrida.

Napadač Vatrenih Andrej Kramarić upisao je pogodak i asistenciju u gostujućem remiju svog Hoffenheima kod Wolfsburga (2:2) u sklopu 14. kola njemačkog prvenstva.

Hoffenheim je poveo u četvrtoj minuti, kada je Kramarić uposlio strijelca Belfodila, a potom je uslijedio preokret domaćina, koji autogolom Bičakčića i pogotkom Ginczeka ispisuju 2:1 na semaforu.

Bod je gostima naposljetku osigurao Kramarić u 71. minuti, poslavši loptu u mrežu nakon centrašuta s lijeve strane i asistencije Kaderabeka.

Kramarić je odigrao cijelu utakmicu, a Josip Brekalo ušao je u igru u 66. minuti umjesto Mehmedija.

U 15. kolu Primere Atletico je u Madridu pobijedio Alaves 3:0, a strijelac vodećeg pogotka bio je Nikola Kalinić u 25. minuti, nakon ubačaja Ariasa s desne strane.

Preostala su dva pogotka postigli Griezmann i Rodrigo u završnici utakmice, a Kalinića je u 56. minuti zamijenio Vitolo.