Atalanta uvjerljiva kod Frosinonea

Livaja poveo AEK prema pobjedi, Pašalić dvostruki asistent

21.01.2019.

AEK je u grčkom prvenstvu pobijedio Asteras 3:0 uz pogodak Marka Livaje, a Atalanta je u talijanskom prvenstvu pobijedila kod Frosinonea 5:0 uz dvije asistencije Marka Pašalića.

U 17. kolu grčke lige atenski je AEK dočekao Asteras, a već u devetoj minuti Marko Livaja nakon udarca iz kuta donosi prednost domaćinu.

Alef i Ponce brzo su postigli još dva pogotka za konačnih 3:0, a Livaja je igrao do 77. minute, kada ga je zamijenio Klonaridis.

Atalanta je u sklopu 20. kola Serie A gostovala kod Frosinonea, a asistent za prva dva pogotka bio je Mario Pašalić - u 11. minuti za vodeći pogodak Mancinija te u 44. minuti za prvi pogodak Zapate na utakmici i vodstvo 2:0.

U drugom je poluvremenu Zapata postigao još tri pogotka, za konačnih 5:0, a Pašalića je u 60. minuti zamijenio Pessina.