Pobjeda selekcije HNS-a

Malonogometni spektakl veterana u Ogulinu!

16.01.2014.

Na poziv domaćina, a u sklopu 29. prvenstva Ogulina u malom nogometu, pred velikim brojem gledatelja športske dvorane u Ogulinu odigran je revijalni susret veterana domaćina Selekcija grada Ogulina – protiv Selekcije veterana HNS-a.

Domaću selekciju činili su igrači veteranskih klubova Ogulin, Dobra (SP), Josipdol, Mladost (ZO) te su pružili vrlo jak otpor renomiranim gostima. Sve prisutne na početku je pozdravio gradonačelnik Ogulina Jure Turković, a početni udarac izveo je Ivica Poljak nekadašnji igrač Dinama i reprezentacije bivše države i rođeni ogulinac na kojeg su ponosni svi sportaši toga kraja. Iako su domaćini početnim vodstvima 1-0 i 2-1 (D. Cindrić i Perković) oduševili domaću publiku, ipak su gosti pogocima (Mujčina (2), Ašanina (2), Milinovića (2) i Tokića okrenuli rezultat u svoju korist 2-7. Na kraju pravi spektakl jer su svi igrači jedne i druge ekipe u zadnjoj minuti susreta ušli na teren i odigrali zadnju minutu sa svim igračima, gdje su domaćini iskoristili jednu priliku i smanjili rezultat preko I. Kolića na konačnih 3-7. Na kraju susreta veliki aplauz svim akterima, a posebno domaćem sucu Zlatku Dubiću koji se nakon 1100 odsuđenih utakmica oprostio od aktivnog suđenja.

Grad Ogulin: Milan Veršec, Robert Kičić, Davor Cindrić, Ivan Kolić, Igor Tripalo, Alen Salopek, Oliver Perković, Marijan Gerovac, Jurica Zajc, Vedran Luketić, Igor Jelić, Ivan Tolušić

Izbornik: Igor Jelić

Selekcija veterana HNS: Silvije Čavlina, Mario Tokić, Mario Cvitanović, Stipe Brnas, Slađan Ašanin, Mario Vrbanić, Sanjin Lucijanić, Damir Milinović, Edin Mujčin

Izbornik: Robert Uroić