Uspjeh Reala i neuspjeh Wolfsburga

Olić strijelac u porazu, Modrić asistent u pobjedi

25.01.2014.

Hrvatski reprezentativac Ivica Olić bio je strijelac u porazu Wolfsburga, a Luka Modrić asistirao je u pobjedi Real Madrida.

Njemačko nogometno prvenstvo nastavljeno je utakmicama 18. kola, a Wolfsburg je na svom terenu ugostio momčad Hannovera.

Goste je u vodstvo doveo Rudnevs u 28. minuti, no sedam minuta poslije poravnao je hrvatski napadač Ivica Olić, kojemu je to bio osmi prvenstveni pogodak ove sezone. Nakon obrane Hannoverovog vratara, Olić je bio na pravom mjestu te pospremio loptu u mrežu.

Međutim, u nastavku je Bittencourt s dva pogotka osigurao pobjedu Hannoveru. U 61. minuti u igru je ušao i Ivan Perišić, a Olić je teren napustio u 69. minuti, kada ga je zamijenio Dost.

Real Madrid uspješno je odradio nastup u 21. kolu Primere, uz domaću pobjedu protiv Granade 2:0.

Igrala se 56. minuta kada je Luka Modrić dodao Ronaldu u kazneni prostor, da bi Portugalac bio precizan i donio prednost Realu. Konačni rezultat postavio je Benzema u 74. minuti, a Modrić je odigrao svih 90 minuta.