Sevilla izgubila od Levantea

Rakitić opet strijelac, uz promašeni kazneni udarac

26.01.2014.

Sevilla je na svom terenu poražena od Levantea, a hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić postigao je pogodak te promašio kazneni udarac.

Subotnji program Primere u 21. kolu zaključili su Sevilla i Levante, a bodove su iz Andaluzije kući odnijeli gosti, koji su slavili rezultatom 3:2.

Sevilla je, doduše, povela preko Cokea u 25. minuti, no samo pet minuta poslije iz kaznenog je udarca poravnao Barral.

Hrvatski reprezentativac i kapetan Seville, Ivan Rakitić, u 58. minuti propustio je realizirati udarac s 11 metara za domaćine - pogodio je vratnicu.

No, prednost je Sevilli osigurao u 68. minuti, nakon što je s lijeve strane ušao u šesnaesterac i pogodio bliži kut.

Ipak, Levante je uspio režirati preokret. Vyntra u 71. i Simao u 75. minuti bili su precizni za pobjedu gostiju. Rakitić je odigrao svih 90 minuta, a obje su momčadi završile utakmicu s desetoricom jer su u sudačkoj nadoknadi isključeni Karabelas i Samperio. Sevilla na tablici trenutačno drži sedmu poziciju, dok je Levante osmi.