Prvi poraz

Poljakinje bolje od Hrvatske

10.03.2014.

Hrvatska reprezentacija upisala je prvi poraz u drugom kolu prijateljskog turnira u Istri. Selekcija Poljske slavila je s 3:1...

Nakon remija s Mađarskom na otvaranju turnira koji se igra u Istri, hrvatska reprezentacija poražena je s 3:1 od Poljske.

Patrycja Balcerzak s dva je pogotka u prvih deset minuta usmjerila vodu na poljski mlin, a nadu Hrvatskoj vratila je Kristina Šundov u 23. minuti.

Ipak, Poljakinje su početkom drugog poluvremena došle i do trećeg pogotka zahvaljujući Nataliji Pakulskoj, čime je postavljen i konačan rezultat utakmice.