Pobjeda nad Squareom

Split Tommy u Dubrovniku osvojio trofej

14.04.2014.

Split Tommy osvojio je Hrvatski kup u futsalu, finalnom pobjedom nad Squareom u završnici odigranoj u Dubrovniku, uz čak četiri gola Subotića.

U nedjelju je u dvorani Gospino polje u Dubrovniku okončan turnir završnice Hrvatskog kupa u futsalu. U finalu su se sastale momčadi Split Tommyja i domaćeg, dubrovačkog Squarea.

Splićani su rano poveli, Subotić je golovima u petoj i sedmoj minuti na semaforu ispisao 2:0. Square je prije odlaska na odmor uspio smanjiti rezultat i vratiti nadu u uspjeh, a precizan je u 14. minuti bio Makedonac Micevski.

Međutim, uvodne minute drugog dijela opet su pripale Split Tommyju, a Subotić s dva nova gola povisuje prednost na 4:1.

Micevski je svojim drugim golom smanjio na 4:2 u 34. minuti, da bi potpunu neizvjesnost u završnicu unio Šimunović, koji tri minute prije kraja pogađa za 4:3. Ipak, Square nije izjednačiti i trofej je otišao put Splita, u ruke momčadi aktualnog hrvatskog izbornika, Mate Stankovića.