Gostovanje u Parizu

Hrvatska U-18 u nadoknadi izgubila od Francuske

21.05.2014.

Hrvatska reprezentacija do 18 godina starosti doživjela je minimalan poraz u prijateljskoj utakmici protiv Francuske.

Izabranici Zorana Vulića gostovali su u Parizu kod svojih francuskih vršnjaka te su sve do sudačke nadoknade vremena držali neriješeni rezultat, 0:0.

U trećoj minuti dodanog vremena, međutim, Moussa Dembele pronalazi put do mreže za minimalnu francusku pobjedu.

Hrvatska je najbolju priliku propustila na samom početku susreta, u trećoj minuti, kada je Fran Brodić na dodavanje Ante Roguljića izbio sam pred domaćeg čuvara mreže, no nije ga uspio matirati.

U-18: Francuska - Hrvatska 1:0

Hrvatska: Miškić, Ćaleta-Car, Roguljić, Matić, Benković, Knežević, Šunjić, Ćorić, Brodić, Stolnik, Fiolić. (Još su igrali: Buntić, Vlak, Filipović, Džijan, Bitunjac, Špoljarić, Jukić.)