PH u futsalu

Momčad Novo Vrijeme Apfela izjednačila finalnu seriju

29.05.2014.

U drugoj utakmici finalne serije Prvenstva Hrvatske u malom nogometu, Novo Vrijeme Apfel je u Makarskoj svladao Alumnus rezultatom 5:2 i tako izjednačio seriju na 1-1.

Alumnus je bolje otvorio utakmicu da bi u trećoj minuti, nakon dobrog pritiska na obranu domaćina za vodstvo Alumnusa pogodio Matošević. Tri minute nakon toga, poslije prodora Bajruševića po lijevoj strani, loptu u praznu mrežu zabija Babić.

Alumnus već u 10. minuti opet dolazi do nove prednosti. Suradnju Capara i Penave najbolji strijelac Alumnusa, Hrvoje Penava, pretvara u novi pogodak Zagrepčana.

U 15. minuti utakmice isključen je vratar gostiju Modrušan što Novo Vrijeme koristi i poravnava rezultat na 2:2, ujedno i konačan rezultat prvog poluvremena.

U nastavku utakmice domaća momčad uspijeva slomiti otpor Alumnusa. Bajrušović, Jelavić i Kazazić, svaki s po jednim pogotkom, donose veliko slavlje odlično ispunjenim tribinama Gradske dvorane Makarska.

Treća utakmica bit će odigrana u Zagrebu, u nedjelju 1. lipnja, u 20:15.