Wolfsburg poražen u Münchenu

Ivica Olić zabio prekrasan gol Bayernu na otvaranju prvenstva

22.08.2014.

Bayern i Wolfsburg otvorili su novu sezonu Bundeslige, a najljepši je pogodak utakmice postigao hrvatski napadač Ivica Olić.

Aktualni prvak Njemačke, Bayern iz Münchena, ubilježio je pobjedu u svom prvom nastupu u novom prvenstvu, pobijedivši goste iz Wolfsburga 2:1.

Za vodstvo Bayerna pogodio je Müller krajem prvog dijela, a prednost je udvostručio Robben početkom drugog dijela susreta.

Igrala se 52. minuta kada je hrvatski reprezentativac Ivica Olić sjajno pucao s ruba šesnaesterca i poslao loptu pod Neuerovu prečku za smanjenje rezultata, no rezultat se više nije mijenjao. Wolfsburg je, međutim, propustio stopostotnu prigodu za poravnanje preko Malande u 80. minuti, a Robben je naposljetku pogodio i prečku.

Olić je odradio cijelu utakmicu, dok Ivan Perišić nije nastupio zbog oporavka od operacije.