Modrić isključen u nadoknadi

Mario Mandžukić donio Atletico Madridu španjolski Superkup!

22.08.2014.

Aktualni španjolski prvak Atletico Madrid uzeo je naslov pobjednika španjolskog Superkupa, a pogodak odluke u uzvratu postigao je Mario Mandžukić.

Nakon 1:1 u prvoj utakmici domaćeg Superkupa, Atletico Madrid i Real Madrid odigrali su u petak navečer uzvrat na Vicente Calderonu, a hrvatski reprezentativci Mario Mandžukić i Luka Modrić bili su dio udarnih postava svojih klubova.

Nakon samo dvije minute igre, Mandžukić je prizemnim udarcem s 15 metara poslao loptu u mrežu na oduševljenje domaćih navijača.

Pokazalo se da je to bio i jedini, pobjedonosni pogodak, te je Atletico tako došao do još jednog trofeja za svoje vitrine.

Mandžukić je igrao do 84. minute, kada ga je zamijenio Rodriguez, dok je Modrić na početku sudačke nadoknade zaradio drugi žuti karton te je morao napustiti teren.