Prokockana prednost 2:0

Modrić asistent, Real poražen u velikom preokretu u Baskiji

31.08.2014.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić ubilježio je asistenciju u novom ligaškom dvoboju svog Real Madrida, no on i njegovi suigrači nisu uspjeli sačuvati rano stečenu prednost.

Aktualni europski prvak Real Madrid gostovao je u nedjelju kod Real Sociedada u San Sebastianu, a momčad Carla Ancelottija povela je 2:0 nakon samo 11 minuta igre.

Prvo je zabio Ramos, da bi potom Luka Modrić dodao Baleu na rubu kaznenog prostora, a Velšanin lijepo prevario svog čuvara i povećao prednost Kraljevskog kluba.

Međutim, domaćin je preko Martineza i Zurutuze izjednačio već prije odlaska na odmor, a u nastavku su Zurutuza i Vela osigurali Real Sociedadu pobjedu 4:2 i osvajanje sva tri boda.

Luka Modrić igrao je do 74. minute, kada ga je zamijenio Khedira.

U pobjedi Barcelone na gostovanju kod Villareala (1:0), Ivan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu.