Strijelac i protiv Hoffenheima

Ivica Olić donio bod Wolfsburgu golom u 89. minuti

13.09.2014.

U trećem kolu njemačkog nogometnog prvenstva, Wolfsburg je osvojio svoj drugi bod, a osigurao ga je Ivica Olić.

Hrvatski reprezentativac Ivica Olić još je jednom bio precizan u dresu svog Wolfsburga. U subotu poslijepodne njegov je klub gostovao kod Hoffenheima te odigrao neriješenih 1:1.

Hoffenheim je poveo u 55. minuti, kada je strijelac bio Modeste, a vodstvo domaćina stajalo je na semaforu sve do 89. minute.

Tada je Olić, nakon niskog ubačaja Caligiurija s desne strane, iskosa skrenuo loptu u mrežu za podjelu bodova. Wolfsburg je utakmicu završio s desetoricom jer je Guilavogui u kratkom razdoblju dobio dva žuta kartona.

Ivica Olić odigrao je cijelu utakmicu za Wolfsburg, dok Ivan Perišić zbog ozljede ramena još uvijek ne konkurira za sastav.

Wolfsburgu je to drugi remi sezone, nakon 2:2 s Eintrachtom te poraza od Bayerna u prvom kolu.