Hull City i QPR uzeli po bod

Sjajni golovi Nikice Jelavića i Nike Kranjčara

20.09.2014.

Nikica Jelavić i Niko Kranjčar upisali su se u subotu u listu strijelaca engleskog Premiershipa, uz vrlo visoke ocjene za "umjetnički dojam".

U petom kolu engleskog nogometnog prvenstva Hull City je gostovao kod Newcastle Uniteda, a u 48. minuti precizan je za 1:0 bio hrvatski napadač Nikica Jelavić, sjajnim pogotkom "škaricama" iz srca kaznenog prostora.

Na 2:0 povisio je Diame, no Newcastle se uspio vratiti i golovima Cissea iz 73. i 87. minuti poravnati na konačnih 2:2. Nikica Jelavić igrao je od prve minute, a desetak minuta prije kraja zamijenio ga je Meyler.

Istim je rezultatom završila i utakmica Queens Park Rangersa i Stoke Cityja. Diouf je doveo Stoke City u vodstvo, a nedugo prije kraja prvog poluvremena izjednačio je Caulker.

Novo vodstvo gostima osigurao je Crouch, da bi u 88. minuti Niko Kranjčar iz slobodnog udarca prekrasno pogodio mrežu za bod Rangersa. Hrvatski je veznjak odigrao cijelu utakmicu.