Uspješni prekidi

Dva pogotka Vedrana Ćorluke u pobjedi Lokomotiva

28.09.2014.

Hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka također je ovoga vikenda pronašao put do protivničke mreže.

U devetom kolu ruskog nogometnog prvenstva Lokomotiv iz Moskve ugostio je na svom terenu Amkar iz Perma te pobjedom 3:1 došao do tri nova boda.

Prednost je Lokomotivu donio reprezentativni branič Vedran Ćorluka u 66. minuti, nakon ubačaja Boussoufe iz kuta.

Samo minutu poslije, Niasse je povisio na 2:0, a nakon što je Amkar smanjio rezultat preko Jovičića, Ćorluka je u 77. minuti zapečatio slavlje Moskovljana.

Prekid je izveo Samedov, a Ćorluka utrčao u peterac i najbolje reagirao na njegovu loptu te prevario gostujućeg vratara.

Ćorluka je odigrao cijelu utakmicu, a Lokomotiv drži osmu poziciju na tablici s tri pobjede, tri neriješena rezultata i tri poraza.