Kapetan zatresao mrežu

Sjajan pogodak Srne u visokoj pobjedi Šahtara

18.10.2014.

Momčad Šahtara iz Donecka uvjerljivo je svladala Volin u domaćem prvenstvu, a vrlo je lijep pogodak postigao Darijo Srna.

U devetom kolu ukrajinske lige Šahtar je odmjerio snage s Volinom i došao do sva tri boda kojima je barem privremeno zauzeo drugo mjesto na tablici.

Momčad Darija Srne slavila je rezultatom 6:2, a kapetan Šahtara i hrvatske reprezentacije istaknuo se sjajnim pogotkom u 47. minuti dvoboja. Pogodio je snažnim, preciznim udarcem izvan kaznenog prostora.

Bio je to pogodak za vodstvo Šahtara 3:1. Gosti su potom smanjili na 3:2, ali Šahtar s tri pogotka u zadnjih pet minuta utakmice osigurava pobjedu.

Srna je odigrao cijelu utakmicu za klub iz Donecka. Na tablici vodi Dnipro s bodom više i utakmicom manje od Šahtara.