Treće kolo Lige prvaka

Mandžukić ugradio gol u visoku pobjedu Atletica

22.10.2014.

Mario Mandžukić, napadač španjolskog prvaka Atletico Madrida, upisao se u listu strijelaca i u trećem kolu Lige prvaka.

Atletico Madrid ugostio je u srijedu navečer na svom terenu momčad švedskog Malmöa te pobijedio s visokih 5:0 i preuzeo čelnu poziciju u Skupini A Lige prvaka.

Gosti su se na Vicente Calderonu držali cijelo prvo poluvrijeme, da bi Koke u 48. minuti načeo njihovu mrežu.

Igrala se 61. minuta kada je Koke prizemnim ubačajem pronašao Mandžukića, a hrvatski napadač podmetnuo nogu za 2:0. Samo dvije minute poslije Koke je asistirao i Griezmannu, a u 87. minuti i Godinu za četvrti pogodak. Konačni je rezultat postavio Cerci u sudačkoj nadoknadi.

Mandžukić je zaigrao u prvoj postavi Atletico Madrida, a u 77. minuti zamijenio ga je upravo Cerci.