Ulazak s klupe pa pogodak

Marko Livaja strijelac u osmini finala Ruskog kupa

31.10.2014.

Mladi reprezentativac Marko Livaja postigao je pogodak u pobjedi svog Rubina iz Kazana u osmini finala Ruskog kupa.

U borbi za četvrtfinale Ruskog nogometnog kupa susreli su se Rubin iz Kazana i Spartak iz Moskve, a domaćini su slavili 2:0 nakon produžetaka, s obzirom da u prvih 90 minuta utakmice nije bilo pogodaka.

Na početku prvog produžetka u igru je ušao i mladi hrvatski reprezentativac Marko Livaja, koji je u 108. minuti požrtvovno startao na ubačaj s desne strane i proslijedio loptu u mrežu za vodstvo Rubina.

Konačni je rezultat postavio Azmoun duboko u sudačkoj nadoknadi vremena, pogotkom iz kaznenog udarca.

Livajin Rubin odmjerit će snage s Ćorlukinim Lokomotivom u potrazi za plasmanom u polufinale natjecanja.