Susret u Firenci

Italija U-18 nadjačala hrvatske goste

18.11.2014.

Hrvatska U-18 odigrala je u utorak prijateljsku utakmicu s vršnjacima iz Italije, koji su u Firenci slavili 3:1.

U-18: ITALIJA - HRVATSKA 3:1 (2:0)
Prijateljska utakmica, Firenca.

Strijelci: 1:0 - Minelli (5'), 2:0 - Bifulco (31'), 2:1 - Knežević (65'), 3:1 - Vassallo (86')

Hrvatska: Buntić, Plantak, Kalaica, Benković, Anočić, Balić, Knežević, Moro, Matić, Dabro, Brodić. (Još su igrali: Gujić, Mikulić, Bitunjac, Džalto, Rašić, Rapaić i Andačić). Izbornik: Z. Vulić.

Dva dana poslije ogleda seniorskih reprezentacija na San Siru, koji je završio bez pobjednika, Italija U-18 nadjačala je po kišnom vremenu goste iz Hrvatske rezultatom 3:1.

Domaćini su poveli pogocima Minellija u petoj i Bifulca u 31. minuti, nakon čega je momčad Zorana Vulića uzvratila prečkom Mikulića i pokušajem Dabra koji je zaustavljen na crti.

Hrvatska je uspjela smanjiti u 65. minuti, preko Kneževića, da bi u samoj završnici talijansku pobjedu ipak potvrdio Vassallo.