Sjajan pogodak Srne, povratak Kovačića

19.08.2013.

Kapetan hrvatske reprezentacije Darijo Srna sjajnim je pogotkom iz slobodnog udarca pomogao Šahtaru svladati Metalurg.

Šahtar je i nakon šestog kola ukrajinskog prvenstva ostao stopostotan, a zasluge za pobjedu protiv Metalurga idu i na račun Darija Srne koji je krasnim udarcem iz slobodnog udarca s 25 metara doveo svoju momčad u vodstvo. Posao je dovršio Adriano u 88. minuti, a Eduardo da Silva odigrao je prvih 45 minuta za prvake.

Inter je svladao Citadellu s 4:0 u 3. kolu Talijanskog kupa, a vrijedi spomenuti povratak na teren Matea Kovačića koji je odigrao pola sata nakon pauze zbog ozljede.

Luka Modrić i Ivan Rakitić odigrali su cijele utakmice za Real (2:1 protiv Betisa) i Sevillu (1:3 protiv Atletica), baš kao i Danijel Subašić čiji je Monaco upisao pobjedu od 4:1 protiv Montpelliera.