Olympiakos pao u Madridu

Hat-trick sjajnog Marija Mandžukića u Ligi prvaka

26.11.2014.

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić potvrdio je svoju kvalitetu i sjajnim izdanjem u petom kolu Lige prvaka, protiv grčkog Olympiakosa.

Španjolski prvak Atletico Madrid osigurao je svoje mjesto u drugom krugu Lige prvaka uvjerljivom pobjedom nad gostima iz Pireja, uz izvrstan nastup raspoloženog Marija Mandžukića.

Domaćin je poveo već u devetoj minuti, kada je strijelac bio Raul Garcia, a na 2:0 povisio je hrvatski napadač u 38. minuti, podmetnuvši nogu na prizemni ubačaj Cristiana Ansaldija.

Sredinom drugog poluvremena, u razmaku od samo tri minute, Mandžukić je s dva gola glavom postavio konačnih 4:0, na asistencije Arde Turana i Gabija.

Uz ovacije s tribina, Mandžukić je izašao u 69. minuti, kada je trener Diego Simeone umjesto njega u igru poslao Griezmanna.

Atletico Madrid drži prvo mjesto u Skupini A s 12 bodova. Juventus ima devet, Olympiakos šest, a Malmö tri boda.