Mandžukić asistent u slavlju Atletica

Prvijenac Duje Čopa za pobjedu Cagliarija

24.01.2015.

U dvoboju Duje Čopa i Šime Vrsaljka, Čop je postigao pogodak za sva tri boda, a Mario Mandžukić dao je svoj doprinos novoj pobjedi Atletico Madrida.

U susretu 20. kola talijanskog nogometnog prvenstva Cagliari je na svom terenu pobijedio Sassuolo 2:1, a pogodak odluke postigao je donedavni napadač Dinama Duje Čop u 79. minuti. Na ubacivanje Dessene, Čop je reagirao iz prve i odmjerenim udarcem nogom poslao loptu u mrežu.

Oba ranija pogotka postigao je Cagliarijev Rossettini, jedan u svoju i jedan u protivničku mrežu.

Čop je u igru ušao s klupe za pričuve u 61. minuti, a s druge strane je Šime Vrsaljko odigrao cijelu utakmicu za Sassuolo. Cagliari je ovom pobjedom barem privremeno pobjegao iz opasne zone, a Sassuolo se na 11. mjestu drži sredine poretka.

U pobjedi španjolskog prvaka Atletico Madrida nad Rayo Vallecanom u Primeri (3:1), Mario Mandžukić glavom je asistirao za drugi pogodak Griezmannu, u 22. minuti susreta.

Mandžukić je igrao do 70. minute, kada ga je zamijenio Torres.