Pogodak Šunjića u nadoknadi

Srbija u Staroj Pazovi ponovno nadjačala Hrvate

26.02.2015.

Nakon poraza 4:2 u utorak, izabranici Ferde Milina u četvrtak su od istog protivnika poraženi 2:1.

U-19: HRVATSKA - SRBIJA 2:1 (2:0)
Prijateljska utakmica, Stara Pazova.

Strijelci: 1:0 - Jovanović (36'), 2:0 - Jović (37'), 2:1 - Šunjić (90+4')

Crveni karton: Luković (80')

Hrvatska: Grbić (od 70' Miškić), Maglica (od 84' Vojković, od 89' Klarić), Mikulić (od 74' Bilić), Šunjić, Stolnik, Bogdan, Fiolić (od 74' Rebernik), Bitunjac (od 84' Borevković), Lulić (od 60' Bašić), Ćorić, Dabro (od 46' Fintić). Izbornik: F. Milin.

I u drugoj prijateljskoj utakmici u Staroj Pazovi Hrvatska U-19 morala je priznati poraz protiv domaćina Srbije.

Srbija je ovoga puta povela u 36. minuti, kada je nakon udarca iz kuta Jovanović glavom zatresao mrežu. Samo minutu poslije, dodavanje s lijeve strane iz blizine je u pogodak pretvorio Jović i povećao prednost na 2:0.

Taj je rezultat na semaforu stajao sve do sudačke nadoknade, kada je Šunjić na asistenciju Rebernika u odličnoj akciji smanjio na konačnih 2:1. Hrvatska je u posljednjih desetak minuta imala prednost igrača više zbog isključenja Lukovića.