Pobjeda nad Crnom Gorom

Preokret Hrvatske U-21 u zadnjih 15 minuta

26.03.2015.

Mlada hrvatska reprezentacija pobijedila je Crnu Goru 3:1 u prijateljskom ogledu u Sesvetama.

U-21: HRVATSKA - CRNA GORA 3:1 (0:1)
Prijateljska utakmica, Sesvete.

Strijelci: 0:1 - Đorđević (32'), 1:1 - Perić (74'), 2:1 - P. Mišić (86'), 3:1 - Krovinović (87')

Hrvatska: Mikulić, Bartolec, Milić, Radošević, Šimunović, Perić, Brlek, J. Mišić, Perica, Pašalić, Kolar (Još su igrali: Mikanović, Capan, P. Mišić, Ivančić, Krovinović, Pejić). Izbornik: N. Gračan.

U prijateljskoj utakmici odigranoj na stadionu Radnika u Sesvetama, Hrvatska U-21 odradila je jednu od provjera za jesenski početak novog kvalifikacijskog ciklusa.

Ugostila je vršnjake iz Crne Gore, koji su u prvom poluvremenu poveli zahvaljujući Đorđeviću.

Taj je rezultat stajao na semaforu sve do petnaestak minuta prije kraja, kada je uslijedio hrvatski preokret. Perić je zabio za izjednačenje, P. Mišić za vodstvo, a Krovinović za potvrdu pobjede.

U ponedjeljak, 30. ožujka, Hrvatska će odigrati još jedan prijateljski susret, na gostovanju kod Grčke.