Perišić asistirao za počasni gol Wolfsburga

17.04.2015.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić ubilježio je jednu asistenciju u prvom ogledu četvrtfinala Europske lige protiv Napolija.

Wolfsburg je na svom terenu ugostio momčad Rafaela Beniteza, koja je stekla veliku prednost u borbi za polufinale Europske lige.

Napoli je u Njemačkoj pobijedio 4:1, zahvaljujući dvostrukom strijelcu Hamšiku te Higuainu i Gabbiadiniju.

Počasni pogodak za Wolfsburg postigao je danski napadač Bendtner, nakon dobrog prodora Ivana Perišića po lijevoj strani i povratne lopte hrvatskog nogometaša.

Perišić je utakmicu započeo na klupi, a u igru je ušao u 64. minuti umjesto Schürrlea.

Milan Badelj igrao je cijelu utakmicu za Fiorentinu na gostovanju kod kijevskog Dynama, za koji je Domagoj Vida nastupio od 24. minute (1:1).

Nikola Kalinić igrao je do 78. minute u remiju svog Dnipra u Belgiji, kod Club Bruggea (0:0). U preostaloj utakmici, Sevilla je kod kuće svladala Zenit 2:1.