Slavlje Cagliarija kod Badelja

Čop dvostruki strijelac, Pjaca donio pobjedu

26.04.2015.

Duje Čop postigao je dva pogotka u pobjedi Cagliarija u Firenci, a Marko Pjaca osigurao je pobjedu Dinama u Zadru.

U 32. kolu Serie A Cagliari je gostovao kod Fiorentine te kući odnio sva tri boda i zadržao nadu u prvoligaški opstanak, premda mu zona spasa još uvijek bježi nemalih sedam bodova.

Dvostruki strijelac za Cagliari bio je Duje Čop, koji je golovima u sedmoj i 59. minuti donio svojoj momčadi dva pogotka prednosti.

Gilardino je smanjio u 74. minuti, no Farias je u sudačkoj nadoknadi postavio konačnih 3:1.

Čop je igrao do 69. minute, kada ga je zamijenio Sau, dok je u dresu Fiorentine cijeli susret odradio Milan Badelj.

U 30. kolu hrvatskog prvenstva, Dinamo je pobijedio u Zadru 1:0, a trenutak odluke zbio se u 85. minuti.

Mrežu domaćina tada je pogodio mladi Marko Pjaca, koji je u igru ušao sredinom nastavka.